Kur’ân İslamcılığı YAHUDİ-MİSYONER-VATİKAN projesi midir?

SORU: Kur’ân İslamcılığı YAHUDİ-MİSYONER-VATİKAN projesi midir?

CEVAP:

1906 yılında ilk büyük Dünya Protestan Misyonerler Kongresi’nin başkanı Yahudi asıllı Papaz Samuel Zwemer’di

Papaz Samuel Zwemer kongrede şunları söyledi;

“Bir Müslümana dinini bırak dersen, asla bırakmaz. Nitekim 25 yılda ancak 25 Müslümanı Hristiyan yapabildik. Onlar buna karşılık her gün 25 Hristiyan’ı Müslüman yapıyorlar. Biz Müslümanlara ‘Sizin dininiz olan İslamiyet, mücevher yüklü çok kıymetli bir gemiye benziyor. Ama bu geminin yükü çok ağırdır. Karşıya batmadan geçebilmesi için bu geminin yüklerinin bazılarını denize atmanız gerekir’ demeliyiz. Böylece Mübahlardan, Müstehaplardan, Sünnetlerden başlayarak, Vaciplere Farzlara gelinceye kadar onlara geminin bütün yüklerini boşalttırmalıyız. Böylece gemi karşıya geçse de boş geçmelidir…”

Kılıçla, silahla yapamadıklarını işte bu yöntemi kullanarak başardılarOsmanlı’nın sürgüne gönderdiği sapık din adamlarına İngilizler sahip çıkıp, “Müftü, Halife” diye sahaya sürdülerRuslar bu plan dâhilinde Kur’ân-ı Kerim bastırıp 200 ayet üzerinde tahribat yaparak İstanbul’da yaymaya çalıştı. Sultan Abdülhamid zamanında o Rus matbaasına baskın yapılarak tahribat engellendi. Keza Macaristan’da Macarca bir Kur’ân-ı Kerim, O Kur’an-ı Kerim’i binlerce bastıran kişi bir Yahudi!!! Bir Yahudi niçin Kur’ân’ı Kerim bastırır ve niçin Arapça değil de Macarca?

Türkiye’de ilk defa Kur’ân’ın tercüme edilmesi işini, Cihan Kitabevi sahibi Misak isimli bir Ermeni başlatmıştır

Mesela son döneme örnek verecek olursak; İngilizlerin Kullandıkları adamlar da hep o toplum içinde kabul görmüş isimlerdir. İngilizler son (2016 Mart) olarak MI6’ten istihbarat teşkilatlarından 50 İMAMI Irak’a gönderme kararı aldı/gönderdi. Londra’da DİNİ EĞİTİM ALAN istihbarat elemanları İMAM KILIĞINDA Irak’ta görev yapacak/yapıyor. Irak’ta ilerde yükselme/parlama ihtimali olan çok sayıda imam da bir ÜST eğitimden geçirilmek için Londra’ya taşınacak/taşındı. Bu İmamların, Dini alanda söz sahibi olabileceklerin veya Cemaat lideri olabileceklerin hepsi Müslüman coğrafyasında İngilizler’e çalışmak için MI6’e eğitime gönderiliyor. Gördüğünüz gibi İngilizlerin tarzı budur, ne silah var, ne bomba, ne gözyaşı…